„Lithuanian Fitness Challenge“: 150 besivaržančių atletų, Lietuvos rekordas ir kilni misija


Rugsėjo 5 dieną Vilniuje, Lukiškių aikštėje įvyks jau antrasis „Lithuanian Fitness Challenge“, kuriame pagal „CrossFit“ varžybų principą susirungs net 150 sportininkų, bus siekiama naujo Lietuvos rekordo, žiūrovai galės mėgautis įvairiais užsiėmimais, o viso renginio gerą nuotaiką užtikrins ir vakarėli užkurs DJ Mamania su DJ Swix bei gyvo garso roko grupė Onlyonce.

Lithuanian Fitness Challenge

„Pasaulyje tokie renginiai sulaukia vis didesnio populiarumo, o „CrossFit“ tipo treniruotės jau tapo nebe naujove, bet vienu iš populiariausių pasirinkimų tarp aktyviai sportuojančių žmonių. Praėjusiais metais turėjome kupiną geros energijos ir emocijų renginį, kuriame dalyvavo 100 sportininkų, šiemet šis skaičius tapo dar didesnis, o renginio programa papildyta naujais užsiėmimais ne tik sportininkams, bet ir žiūrovams. Svarbi naujiena yra tai, kad renginys bus profesionaliai transliuojamas internetu, tad žiūrovai, negalėję atvykti į Lukiškių aikštę, galės viską stebėti su komentarais, rezultatų lentelėmis ir panašiai, tiesioginės transliacijos nuorodas bus galima rasti mūsų fitness challenge puslapyje“, – apie renginį pasakojo jo organizatorius Vaidotas Kviklys.

Dalyviai nežino kas jų laukia

Iššūkyje registruotis buvo kviečiami ne tik profesionalūs sportininkai, bet aktyvus,  stiprų sportinį pasiruošimą turintys bei sportuojantys žmonės, o kas yra kas išaiškės skirtingų užduočių metu. Dalyvių laukia net penki skirtingi ir vienas už kitą sunkesni iššūkiai, po kurių į finalą pateks 20 stipriausių bei ištvermingiausių.

„Dalyviai, norintys siekti aukštų rezultatų „Lithuanian Fitness Challenge“ varžybose turi būti pasiruošę bet kam, nes apie laukiančias užduotis jie sužinos tik varžybų dieną. Kiekvienas „Challenge“ bus vis kitoks ir reikalaus vis daugiau jėgų ir judėsių technikos išmanymo. Visos jos bus įveikiamos, bet galimybės iš anksto pasiruošti vienam ar kitam pratimui galimybės nėra – norint apginti stipriausiojo titulą čia tikrai reikia tokiu stipriai pasikausčiiusiu“, – kalbėjo V. Kviklys.

Vakare, 21:30 val, prasidės varžybų finalas, kuriame azartiška stipriausiųjų dvidešimtuko kova pasieks karščiausią tašką, o atmosferą kaitins gyvo garso koncertas, DJ muzika ir scenos šviesos. Įspūdingą atletų pasirodymą vainikuos 22 valandą vyksiantys apdovanojimai, kuriame bus gausiai apdovanoti patys stipriausi.

Lietuvos rekordas ir pramogos žiūrovams

Viso renginio metu žiūrovai galės dalyvauti įvairiuose jiems skirtuose iššūkiuose bei žaidimuose ir laimėti partnerių įsteigtus prizus. Norintys pasimėgauti įdomiais vaizdais turės galimybę 16:00 ir 18:30 stebėti parodomasias galiūnų varžybas.

Vienas įspūdingiausių visos dienos reginių laukia 21 valandą, kai bus siekiamas naujas Lietuvos rekordas – automobilio tempimas einant ant rankų. Šiam rekordui pasiekti buvo ilgai ruošiamasi, mat sudėtingas ne tik pats procesas einant ant rankų tempti automobilį, bet ir pasirinktas automobilis nėra pats lengviausias – tai vienas sunkiausių pikapų „Volkswagen Amarok“.

Lietuvos rekordas – automobilio tempimas einant ant rankų

Šventė su kilnia misija

„Sostinės dienų“ metu vyksiantis „Lithuanian Fitness Challenge“ taip pat iškels šūkį „Lift Up Autism“ ir skatins atkreipti dėmesį į šalia mūsų gyvenančius, bet dažniausiai pakankamai neįvertinamus autizmo spektro sutrikimus turinčius žmones.

„Džiaugiamės ir net šiek tiek didžiuojamės, kad pagrindinis mūsų rėmėjas – „TeraSky Baltic“ – į renginį atėjo ne norėdamas papasakoti apie save, bet iškėlęs kilnią misiją – atkreipti dėmesį į mūsų visuomenės problemą, apie kurią kol kas labai mažai kalbama. Iš tiesų mūsų renginį ir autizmo spektro sutrikimus turinčius žmones sieja šis tas bendro – renginyje susirinks išskirtinių fizinių gebėjimų turintys žmonės, o autistiškus žmones dažnai vienija savybė, kad jie taip pat turi išskirtinių gebėjimų tam tikrose srityse. Tik jie neturi galimybių papasakoti apie savo išskirtinumus“, – sako „Lithuanian fitness chalenge“ organizatorius Vaidotas Kviklys.

Renginio „Lithuanian fitness challenge“ metu bus galima ne tik daugiau sužinoti apie autistiškus žmones, bet ir dalyvauti įvairiose akcijose, kurių metu bus renkamos lėšos Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“, vienijančios autistiškus asmenis bei jų šeimas Lietuvoje, projektams.

Šventė visiems

Tuo pačiu metu vyks ir „Vilniaus sporto festivalis“, tad sau patinkančią veiklą Lukiškių aikštėje ras visi šeimos nariai.

„Labai kviečiame visus sportuojančius ir aktyviam gyvenimui prijaučiančius atvykti ir palaikyti besivaržančių sportininkų bei sudalyvauti įvairiuose žaidimuose. Taip pat užtikrintai galiu pasakyti, kad renginys su savo energija, muzika ir bendra atmosfera tikrai įkvėps ir padovanos puikias emocijas“, – atvykti į „Lithuanian Fitness Challenge“ kvietė Vaidotas Kviklys.

Organizatoriai primena, kad negalintys atvykti viso renginio transliaciją su ekspertų komentarais galės stebėti internetu, o transliacijos nuorodą galima rasti „Lithuanian Fitness Challenge“ tinklapyje bei socialinių tinklų paskyrose. Atvykusiems į renginį reikia nepamiršti laikytis visų apsaugos priemonių dėvėjimo taisyklių bei elgtis atsakingai.