Šeštadienį Lukiškių aikštėje išaiškėjo Lithuanian Fitness Challenge nugalėtojai


Šeštadienį, rugsėjo 3-ą, Lukiškių aikštė sutraukė daugybę funkcinio fitneso aistruolių. Jau ketvirtus metus iš eilės Lietuvos atletai bei svečiai iš užsienio kovojo dėl vietos ant pakylos.

Šiais metais vyrų divizijoje stipriausiu atletu tapo Gintas Petrikas, antrąją vietą užėmė Julius Jaloveckas, kuris Gintui nusileido tik vieno tašku. Trečioji vieta atiteko Estijos atletui Mihkel Keldoja.

Tarp moterų vietos išsidalino taip: pirmoji tapo atletė iš Estijos Andra Moistus, antrąją vietą ant pakylos užėmė Lietuvos funkcinio fitneso čempionė Ramunė Miliauskaitė, o trečiąją vietą iškovojo Edita Lapinskienė.

Kova atletams tikrai nebuvo lengva – jėgas teko išbandyti net penkiose skirtingose rungtyse. Po pirmų keturių rungčių, kuriose buvo testuojama jėga, atliekant kompleksą su štanga, gimnastikos elementai kaip vaikščiojimas ant rankų, ištvermė bei greitis išaiškėjo finalininkai, kurie paskutinėje, penktojoje, rungtyje kovojo dėl prizinių vietų. Finale moterų divizijoje dalyvavo penkios stipriausios atletės, o vyrų divizijoje 10 geriausiai pasirodžiusių vaikinų. Taškų skirtumas tarp atletų buvo visai nežymus, tad atsipalaiduoti nebuvo kada, o intriga išliko iki kol buvo susumuoti paskutiniai rezultatai.

Pirmų vietų nugalėtojams prizus įsteigė “Nordika”. Pirmos vietos laimėtojai gavo po 1000 eurų dovanų čekį. Antrosios ir trečiosios vietos nugalėtojus apdovanojo “Sportland”: jie atitinkamai pasidalino po 500 ir 300 eurų dovanų čekius. “Pušku Pušku” taip pat apdovanojo visus nugalėtojus sėdmaišiais. Atletais visų varžybų metu rūpinosi ilgametis pagrindinis renginio rėmėjas “Perskindol”.

Lithuania Fitness Challenge buvo didžiulis įvykis ne tik atletams, bet ir Karoliui Aleksandravičiui. Jis pagerino Lietuvos rekordą, pakeldamas Apolono ašį, sveriančią 420 kilogramų. Praeitą kartą šis rekordas buvo pasiektas 2020 metais, pakėlus 415 kilogramų sveriančią ašį.

Pramogų netrūko ir žiūrovams. Jie ne tik galėjo stebėti varžybas bei palaikyti atletus, bet ir sudalyvauti rėmėjų žaidimuose ir laimėti puikių prizų.

“Man be galo džiugu šiais metais matyti, kad “Lithuanian fitness challenge” pritraukė atletus ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Portugalijos, Anglijos, Estijos, Lenkijos, Latvijos, Čekijos.

Tai – jaunas sportas, kuris  labai išpopuliarėjo per paskutinius 10 metų. LFC suburia visus entuziastus, tai – bendruomenė, kuri ne tik sportuoja, bet ir smagiai leidžia laiką kartu.”: įspūdžiais apie šių metų renginį dalinosi vienas iš organizatorių Vaidotas Kviklys.